Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Friends - Horkovzdušný balón v Heartlake  41097

LEGO® Friends - Horkovzdušný balón v Heartlake 41097

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

855 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A125919

LEGO® Friends - Horkovzdušný balón v Heartlake 41097
Horkovzdušný balón v Heartlake
LEGO® Friends
Űíslo výrobku: 41097

Nech se vynést horkovzdušným balónem, který mají v městečku Heartlake! Vylet s Andreou a Noahem až do oblak. Pomoz jim najít klidné místo na piknik. Prohlédni si mapu, propátrej dalekohledem krajinu a najdi skvělé místo na piknik. Pak s balónem opatrně přistan u vodopádu. Na prosluněném místě roztáhni piknikovou deku a pochutnej si na croissantu a třešních. Nebo si nad ohněm opeč maršmelouny. Nastal čas na malý průzkum okolí. Kdopak ví, jaké poklady se tu mohou skrývat! Sadu je možné zkombinovat s modelem 41094 Maják v městečku Heartlake a tím přidat do městečka Heartlake další místo. Obsahuje 2 figurky: Andrea a Noah.

obsahuje 2 figurky: Andrea a Noah.
Dále obsahuje: Horkovzdušný balón s košem, místo na piknik u vodopádu a strom.
Příslušenství: lahvičku s plynem, pytle s pískem, piknikovou deku, talíř, croissant, višně, lahvičku s vodou, ohniště, marshmallow, květinu do vlasů, žabku, dalekohled, foták, tašku
• Vylet do oblak
• Udělej si piknik.
• Poznej krásy vodopádu a objev ukrytý poklad.
• Horkovzdušný balón je 19 cm vysoký, 6 cm dlouhý a 6 cm široký.
• místo na piknik je přes 6 cm vysoké, 12 cm široké a 9 cm hluboké
Sadu je možné zkombinovat s modelem 41094 Maják v městečku Heartlake a tím přidat do městečka Heartlake další místo.

Podrobnosti:
Dílů: 254
• Věk: 6 - 12

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Friends - Horkovzdušný balón v Heartlake 41097
855 Kč