Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Friends - Kadeřnictví v Heartlake 41093
Momentálně vyprodáno

LEGO® Friends - Kadeřnictví v Heartlake 41093

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 917 Kč
798 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 119 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A125908

LEGO® Friends - Kadeřnictví v Heartlake 41093
Kadeřnictví v Heartlake
LEGO® Friends
Űíslo výrobku: 41093

Vyzkoušej s Emmou nový kadeřnický salón v Heartlake City. Nech ji udělat nový účes. Setkej se se stylistkou Natašou. Je to super kadeřnice a má krásné vlasy. Posad Emmu k umyvadlu a umyj jí vlasy nejnovějším šampónem. Který účes to bude dnes? Podej jí časopis a šálek kávy a dej se do úpravy jejích vlasů. Můžeš použít cokoliv z Natašina vozíku s kadeřnickými potřebami. Vyber Emmě slušivou ozdobu do vlasů, kter podtrhne její nový sestřih. Než ji postavíš před zrcadlo, musí být její nový vzhled dokonalý. Připrav se na to, že brzy nebudeš vědět, kam dřív skočit. Emma o nejnovějším kadeřnickém salónu určitě řekne všem svým kamarádkám. Obsahuje 2 figurky: Emma a stylistka Nataša.

obsahuje 2 figurky: Emma a stylistka Nataša.
• obsahuje: budovu kadeřnického salonu s otvíracími dveřmi, otočnou kadeřnickou židli, umyvadlo na mytí vlasů, stanici na styling se zrcadlem a šupletem, vozík, kávovar
Příslušenství: • nůžky, lahvičky se šampónem, hřeben, kartáč, fén, 2 paruky, ozdobu do vlasů, hrneček, 3 noviny, kasa, mince, 2 květináče s květinami.
• Posad Emmu na kadeřnickou židli a vymysli ji nový účes.
• Vyber jednu paruku.
• Nabídni ji kávu a dej ji noviny.
• Objednej si nový termín.
Salon je 14 cm vysoký, 18 cm široký a 13 cm hluboký
Vozík je 2 cm vysoký, 2 cm dlouhý a 2 cm široký

Podrobnosti:
Dílů: 318
• Věk: 6 - 12

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?