Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Friends - Maják v Heartlake 41094
Momentálně vyprodáno

LEGO® Friends - Maják v Heartlake 41094

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.112 Kč
975 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 137 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A125909

LEGO® Friends - Maják v Heartlake 41094
Maják v Heartlake
LEGO® Friends
Űíslo výrobku: 41094

Užij si krásné odpoledne u moře na věhlasném majáku v městečku Heartlake! Vydej se se Stephanií za její kamarádkou Kate do zmrzlinářství u majáku. Pomoz jí vybrat zmrzlinu – je tu na výběr tolik různých příchutí – a pak ji posad na molo, kde si může na sluníčku zmrzlinu v klidu vychutnat. Jdi se pak se Stephanií vykoupat, aby se trochu osvěžila. Objevíš žebřík. Kam vede? Jdi to zjistit. Objevíš tajemnou komnatu, kde najdeš mapu s pokladem. Je to začátek velkého dobrodružství!Vezmi si dalekohled a prozkoumej z vrcholu majáku jeho okolí. Dole na skále uvidíš sedět přátelského tuleně.Můžeš se posadit do člunu a tuleně si vyfotit. Vzrušující den končí.V podkrovní ložnici ulož Stephanii a Kate do postelí, aby si při světle majáku odpočinuly. Která kamarádka asi přijde na zmrzlinu zítra? Sadu je možné zkombinovat s modelem 41097 Horkovzdušný balon v městečku Heartlake, který nabízí vyhlídkové lety nad městečkem Heartlake. Obsahuje 2 figurky: Kate, Stephanie a tulen

obsahuje 2 figurky: Kate, Stephanie a tulen
Dále obsahuje: Maják, zmrzlinárnu, lodku
• vybavení zmrzlinárny a majáku: toaleta, stůl, okno, dveře, žebřík, vyhlídková část, tajná místnost
• Lodka se 2 pádly a vlajkou
Příslušenství: jídelní lístek, 3 zmrzlinové kornoutky, zmrzlinu na tyčce, 2 sklenice, kasa, mince, matrace s polštářem, toaleta, umyvadlo, 3 lahvičky s čistícím prostředkem, sluneční brýle, dalekohled,foták
• Ochutnej výbornou zmrzlinu
• Posad se a nasad Stephanie sluneční brýle.
• Vylez po žebříku a najdi tajnou místnost.
• Jed se projet na lodce.
• Maják je přes 21 cm vysoký, 18 cm široký a 12 cm hluboký
• lodka je 9 cm dlouhý, 3 cm široký a 1 cm vysoký
Sadu je možné zkombinovat s modelem 41097 Horkovzdušný balon v městečku Heartlake, který nabízí vyhlídkové lety nad městečkem Heartlake.

Podrobnosti:
Dílů: 473
• Věk: 6 - 12

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?