Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Friends - Supermarket v Heartlake 41118

LEGO® Friends - Supermarket v Heartlake 41118

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 955 Kč
904 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151384

LEGO® Friends - Supermarket v Heartlake 41118
Mia se chystá na pravidelný týdenní nákup. Tak se k ní přidej v supermarketu v Heartlake a vezmi si jeden ze zaparkovaných vozíků. Společně procházejte uličkami - co dnes koupíš? Vezmi čerstvé ovoce a zeleninu, cereálie na snídani a sushi, než se vydáš do oddělení pečiva, kde Daniel nabízí ochutnávky čerstvých sušenek. Ještě, než se dostaneš k pokladně, nezapomen se zastavit v oddělení zkrášlovacích výrobků!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 41118
• Počet dílů: 313
• Věk: 6 - 12

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Friends - Supermarket v Heartlake 41118
MOC¹ 955 Kč
904 Kč