Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Ghostbusters™ Ecto-1
Momentálně vyprodáno

LEGO® Ghostbusters™ Ecto-1

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.781 Kč
1.515 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 266 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A104041

LEGO® Ghostbusters™ Ecto-1
Ghostbusters™ Ecto-1
LEGO® Ideas
Űíslo výrobku: 21108

Kdo to volá? LEGO® Ghostbusters™!

Oslavte 30 let kultovního filmu Ghost Busters s ikonickým autem Ecto-1 ! Tento vůz z 80.let je plně naložen všemi paranormálními detekčními zařízeními. Auto obsahuje veškerou výbavu pro vystopování duchů. Automobil je vybaven odnímatelnou střechou, sledovacím počítačem a sedačkami pro 3 minifigurky. Zahrej si tvé oblíbené scénky z filmu - Krotitelé duchů! Máme tu i figurky herců a tím byli Peter Venkman, Ray Stantz, Egon Spengler a Winston Zeddemore Obsahuje 4 mini figurky s vybavením:

Podrobnosti:
• Obsahuje 4 mini figurky s vybavením: Peter Venkman, Ray Stantz, Egon Spengler a Winston Zeddemore
Ecto-1 s Ghostbusters™-Logem, výbavu pro pozorování paranormálních jevů, snímatelnou střechu, počítač a sedátko pro 3 minifigurky
Připrav se na souboj s duchy.
Pronásleduj je s tvým autem.
Nenech se vystrašit!
Postav si tento zábavný LEGO® model
Obsahuje plánek ke stavění
Ideální dárek pro fanoušky Krotitelů duchů nebo fanoušky stavebnic LEGO®
• Ecto-1 je přes 9 cm vysoký, 20 cm dlouhý a 6 cm široký
• Věk: 10+

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?