Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Ghostbusters™ Ecto-1
Momentálně vyprodáno

LEGO® Ghostbusters™ Ecto-1

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.781 Kč
1.515 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 266 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A104041

LEGO® Ghostbusters™ Ecto-1
Ghostbusters™ Ecto-1
LEGO® Ideas
ŰÝslo vřrobku: 21108

Kdo to volá? LEGO® Ghostbusters™!

Oslavte 30 let kultovnÝho filmu Ghost Busters s ikonickřm autem Ecto-1 ! Tento vůz z 80.let je plně naložen všemi paranormálnÝmi detekčnÝmi zařÝzenÝmi. Auto obsahuje veškerou vřbavu pro vystopovánÝ duchů. Automobil je vybaven odnÝmatelnou střechou, sledovacÝm počÝtačem a sedačkami pro 3 minifigurky. Zahrej si tvÚ oblÝbenÚ scÚnky z filmu - KrotitelÚ duchů! Máme tu i figurky herců a tÝm byli Peter Venkman, Ray Stantz, Egon Spengler a Winston Zeddemore Obsahuje 4 mini figurky s vybavenÝm:

Podrobnosti:
• Obsahuje 4 mini figurky s vybavenÝm: Peter Venkman, Ray Stantz, Egon Spengler a Winston Zeddemore
Ecto-1 s Ghostbusters™-Logem, vřbavu pro pozorovánÝ paranormálnÝch jevů, snÝmatelnou střechu, počÝtač a sedátko pro 3 minifigurky
Připrav se na souboj s duchy.
Pronásleduj je s tvřm autem.
Nenech se vystrašit!
Postav si tento zábavnř LEGO® model
Obsahuje plánek ke stavěnÝ
IdeálnÝ dárek pro fanoušky Krotitelů duchů nebo fanoušky stavebnic LEGO®
• Ecto-1 je přes 9 cm vysokř, 20 cm dlouhř a 6 cm širokř
• Věk: 10

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?