Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® JUNIORS - Nákladák pro silničáře 10683
Momentálně vyprodáno

LEGO® JUNIORS - Nákladák pro silničáře 10683

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 556 Kč
470 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 86 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137870

LEGO® JUNIORS - Nákladák pro silničáře 10683
Zlepši silnice se snadno postavitelným nákladákem pro silničáře!

Jdeme na to - postavíme silnici s nákladákem pro silničáře LEGO® Juniors! Sklop rampu a vylož minibagr. Rozmísti výstražnou signalizaci pro projíždějící dopravu, pak se pust do práce s minibagrem a vrtákem. Vykopaný materiál nakládej na kontejnerový valník. Až budeš hotov s prací, nalož zase všechno na silničářský nákladák a hurá pryč! Modely LEGO Juniors jsou speciálně navrženy tak, aby byla hra s LEGO kostkami od začátku snadná. K dispozici je rovněž jednoduchý návod, aby si děti mohly začít hrát již během chvilky.

Obsahuje 2 minifigurky silničních dělníků.
Se snadno postavitelným nákladákem s pohyblivou rampou a mini garem se střechou, která lze otevřít, pohyblivá lžíce a hák
Doplnky: nářadí, silniční značky a kontejnerový valník
Díky jednoduchému návodu děti vše rychle pochopí a mohou si hrát již během chvilky
• snadný plánek ke stavění
• LEGO® stavební a hrací zážitek pro malé stavitele
Nákladák je přes 9 cm vysoký, 14 cm dlouhý a 7 cm široký
Bagr je přes 7 cm vysoký, 15 cm dlouhý a 4 cm široký
Kontejnerový valník je 13 cm široký, 6 cm hluboký a 2 cm vysoký

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku: 10683
• Věk: 4 - 7

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?