Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® JUNIORS - Spider-Manova™ skrýš 10687
Momentálně vyprodáno

LEGO® JUNIORS - Spider-Manova™ skrýš 10687

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 973 Kč
859 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 114 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137875

LEGO® JUNIORS - Spider-Manova™ skrýš 10687
Zelený Goblin se pohybuje ve městě! Pomoz Spider-Manovi™ z Marvelu uchránit jeho skrýš před zlotřilým Zeleným Goblinem! Nejdřív slož dohromady snadno sestavitelnou skrýš. Naskoč do akce, protože Zelený Goblin již ze svého kluzáku ostřeluje dýňovými bombami, chyť ho do sítě. Dole na zemi je připravena již policejní hlídka, aby ho mohla převzít.

• Obsah: Spindermanova skrýš s vrtulníkem, policejní čtyřkolka, 3 minifigurky (spider-man, policista a zelený Goblin) s doplňky
• Počet dílů: 137

Podrobnosti:
• Číslo výrobku: 10687
• Věk: 4 - 7

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?