Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® JUNIORS - Ztracenř chrám 10725

LEGO® JUNIORS - Ztracenř chrám 10725

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 955 Kč
866 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151486

LEGO® JUNIORS - Ztracenř chrám 10725
Projdi s Lloydem ztracenřm chrámem a zÝskej Meč ohně. Dávej pozor na lávu, ozubenÚ čepele a houpajÝcÝ se sekeru! Pokud se k němu hadÝ padouch dostane ve svÚ helikoptÚře jako prvnÝ, dolet dovnitř s Jayem na jeho modrÚm drakovi a zajisti, aby neunikl! Bud součástÝ akce s LEGO® Juniors NINJAGO™!

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku: 10725
• DÝlů: 172
• Věk: 4 - 7

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let. NebezpečÝ zadušenÝ malřmi dÝlky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® JUNIORS - Ztracenř chrám 10725
MOC¹ 955 Kč
866 Kč