Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Nexo Knights™ - Fortrex 70317

LEGO® Nexo Knights™ - Fortrex 70317

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.727 Kč
2.549 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 178 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A162896

LEGO® Nexo Knights™ - Fortrex 70317
Jakmile je Knighton napaden Jestrem,

rytíři LEGO® NEXO KNIGHTS™ se vydávají do akce! Vyšli Fortrex, obrovský pohyblivý hrad 2 v 1! Vyraz na Rytířské motorce a na Vzdušném vozidle V1 a zaútoč na útočníka Ashe a na Scurriery! Rozlož stěny, abys našel technicky vyspělou centrálu. Vyzvedni si svůj dopis od Merloka 2.0 a u kulatého stolu naplánuj svou další odvážnou misi ke zmaření Jestrova pokusu o krádež Knihy zla. Obsahuje 5 snímatelných štítů s NEXO Silami: Zemskou silou, Nadlidskou rychlostí, Křikem jestřába, Kuřecí silou a Zuřivým útokem.
 • Obsahuje 7 minifigurek: Claye Mooringtona, Aarona Foxe, Axela, šéfkuchaře Eclaira, útočníka Ashe a 2 Scurriéry.
 • Fortrex obsahuje 2 rychlé vystřelovače v přední části; vystřelovač disků schovaný pod padacím mostem; 2 vystřelovače na padacím mostě a 2 pohyblivá dvojitá laserová děla.
 • Mezi zbraněmi najdeš šedý meč Claye Mooringtona a Techalibur, zářící luk Aarona Foxe, Axelovu velkou sekeru moci, kopí a dynamit scurriérů a magmatickou čepel útočníka Ashe.
 • Mezi doplňky najdeš Knihu zla, postavu Merloka 2.0, meč Techalibur, terč na střílení, trenéra robotů s pohyblivými pažemi, žebříky, bedničku s nářadím, pánev na smažení, hrnek, kuřecí stehýnko, 3 helmy a čepici šéfkuchaře Eclaira!
 • Pevnost je 25 cm vysoká, 21 cm široká und 24 cm hluboká. S rozloženými stěnami je pevnost 25 cm hoch, 37 cm breit und 23 cm tief
 • Stáhni si zdarma LEGO® NEXO KNIGHTS™ Aplikaci MERLOK 2.0 do svého chytrého telefonu nebo do svého tabletu. Nejprve požádej své rodiče o svolení.
 • Naskenuj štíty, abys aktivoval 5 NEXO Síl (Zemskou silu, Nadlidskou rýchlost, Křik jestřába, Kuřecí silu a Zuřivý útok)
 • Sleduj všechny své oblíbené epizody NEXO KNIGHTS™ na kanálu Cartoon Network
  Podrobnosti:
 • Dílů: 1140
 • Věk: 9 - 14
Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky

Příslušenství

Cena
250 Kč
Cena
244 Kč
Cena
450 Kč
Cena
250 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Nexo Knights™ - Fortrex 70317
MOC¹ 2.727 Kč
2.549 Kč