Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® NINJAGO - Coleův letoun Airjitzu 70741
Momentálně vyprodáno

LEGO® NINJAGO - Coleův letoun Airjitzu 70741

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137902

LEGO® NINJAGO - Coleův letoun Airjitzu 70741
Postav si letoun a vystřel ho do vzduchu!

Spas svět NINJAGO™ před armádou přízračného nindži za pomoci Coleova letounu Airjitzu LEGO® NINJAGO! Nauč se spolu s Colem zapovězenému umění Airjitzu, který si už navlékl svůj osobní Airjitzu oblek a má při sobě množství nindža zbraní. Sestav z kostek LEGO odpalovací tyč a Colea umísti do kapsle. Kapslí pootoč, nasad ji na vystřelovací vrtuli, a pak zatáhni za natahovací kabel a pošli nindža hrdinu do vzduchu. Űím silněji zatáhneš, tím rychleji se letoun roztočí! Sada obsahuje minifigurku Colea, sestavitelnou odpalovací tyč z kostek LEGO, vystřelovací vrtuli, kapsli na minifigurku, natahovací kabel a sadu doplnků: Coleovu širočinu, Quakerovu sekeru, 2 zlaté šurikeny, 2 meče a Silolep.

Postav si letoun a vystřel ho do vzduchu! Umění Airjitzu letounů je tu! Sada obsahuje minifigurku Colea, sestavitelnou odpalovací tyč, vystřelovací vrtuli, kapsli na minifigurku, natahovací kabel

• obsahuje minifigurku Colea s výzbrojí • sestavitelnou odpalovací tyč, vystřelovací vrtuli, kapsli na minifigurku, natahovací kabel • Výzbroj: sekerka, 2 meče Dále obsahuje: Minifigurka Cole obsahuje Airjitzu zdobení • Vystřel letoun do výšky! • Mistrovské umění Airjitzu! • Zahrej si tvé oblíbené scénky z TV série NINJAGO™ Mistři Spinjitzu™ • Posbírej všechny modely z řady LEGO® NINJAGO™ Airjitzu letounů pro zajímavé, napínavé vzdušné inscenace! • Model je 14 cm vysoký, 10 cm dlouhý a 10 cm široký

Podrobnosti:
Űíslo výrobku: 70741
• Věk: 6 - 14

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?