Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® NINJAGO - Útočná vzducholoď 70603

LEGO® NINJAGO - Útočná vzducholoď 70603

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 900 Kč
868 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151556

LEGO® NINJAGO - Útočná vzducholoď 70603
Uspořádej vzdušný souboj mezi Doubloonovou útočnou vzducholodí a Zaneovým letounem. Vzducholod je vyzbrojena vystřelovacím předním dělem, 2 vystřelovači a má funkci padacích dveří ke shazování sudů s dynamitem (a se zajatými nindža válečníky!). Pomsti se vystřelením živelných ledových střel letounu a bojuj o speciální džinovu čepel s prvkem „uvězněného Jaye“.

Podrobnosti:
Číslo výrobku: 70603
• Dílů: 294
• Věk: 7 - 14

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® NINJAGO - Útočná vzducholoď 70603
MOC¹ 900 Kč
868 Kč