Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® NINJAGO - ŽraločÝ letoun 70601

LEGO® NINJAGO - ŽraločÝ letoun 70601

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 546 Kč
498 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151554

LEGO® NINJAGO - ŽraločÝ letoun 70601
Vyšli drona, aby zjistil vÝce o tÚto úžasnÚ stÝhačce s nebezpečnřmi čepelemi, puškami a spoustou skvělřch pirátskřch detailů. A dej pozor! ŽraločÝ letoun by každou chvÝli mohl shodit dynamit nebo zkaženÚ ryby! Potom předělej drona na trysky pro Lloyda a let s nindža hrdinou do boje. Sestřel žraločÝ letoun a bojuj, abys osvobodil Kai, kterř je uvězněn džinovou čepelÝ!

Podrobnosti:
ŰÝslo vřrobku: 70601
• DÝlů: 221
• Věk: 7 - 14

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let. NebezpečÝ zadušenÝ malřmi dÝlky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® NINJAGO - ŽraločÝ letoun 70601
MOC¹ 546 Kč
498 Kč