Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Power Functions™ - Tuning-sada 8293
Momentálně vyprodáno

LEGO® Power Functions™ - Tuning-sada 8293

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.029 Kč
887 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 142 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A121812

LEGO® Power Functions™ - Tuning-sada 8293
Tuning-sada
Power Functions™
ŰÝslo vřrobku: 8293

Ještě vÝce sÝly s LEGO® Power funkcÝ!

Tak si vylepšÝš tvÚ LEGO® modely! Power Functions Tuning-Sada obsahuje M-motor, box na baterie, světelnř kabel, vypÝnač a dÝly pro novou funkci - tedy pro tvÚ motorizovanÚ modely.

Podrobnosti:
• DÝlů: 10
• Věk: 9-16

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?