Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Speed Champions - Audi R8 LMS ultra 75873

LEGO® Speed Champions - Audi R8 LMS ultra 75873

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
387 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A151629

LEGO® Speed Champions - Audi R8 LMS ultra 75873
Uspořádej závod třídy GT s tímto sestavitelným LEGO® Speed Champions Audi R8 LMS v měřítku minifigurky. Vyber si puklice na kola a zkontroluj auto pomocí hasáku, potom si nasaď závodní helmu a jeď závodit. Oslav vítězství tím, že zvedneš na pódiu nad hlavu trofej. Obsahuje minifigurku závodního jezdce Audi.

Podrobnosti:
Číslo výrobku: 75873
Dílů: 175
• Věk: 7-14

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Speed Champions - Audi R8 LMS ultra 75873
MOC¹ 409 Kč
387 Kč