Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Star Wars™ - Únikovř modul pro droidy 75136

LEGO® Star Wars™ - Únikovř modul pro droidy 75136

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 818 Kč
733 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 85 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151477

LEGO® Star Wars™ - Únikovř modul pro droidy 75136
C-3PO a R2-D2 hrozÝ nebezpečÝ a potřebujÝ tvou pomoc, aby se jim podařilo utÚci! Nalož je do únikovÚho modulu pro droidy, zavři poklopy a let do bezpečÝ. Jakmile přistanou na nejbližšÝ planetě, mohl by ses o ně postarat a ochránit je před Jawy a jejich iontovřm blastery? To záležÝ na tobě.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku: 75136
• DÝlů: 197
• Věk: 7 - 12

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Star Wars™ - Únikovř modul pro droidy 75136
MOC¹ 818 Kč
733 Kč