Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Star Wars™ - Imperial Shuttle Tydirium™ 75094

LEGO® Star Wars™ - Imperial Shuttle Tydirium™ 75094

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 9 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.727 Kč
2.526 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 201 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A182947

LEGO® Star Wars™ - Imperial Shuttle Tydirium™ 75094
#Imperial Shuttle Tydirium lod je připravená pro tvé zábavné hraní!

Nastup do ukradené lodi Impéria Tydirium, uved křídla do létajícího modu a uháněj na planetu Endor s Hanem Solem, princeznou Leiou, Chewbacem a s bojovou jednotkou Rebelů z Endoru. Tato lod je stejně úchvatná jako scéna z filmu Star Wars: Epizoda VI Návrat Jediho, v níž dojde ke zničení druhé Hvězdy smrti Impéria. Lod obsahuje skládací křídla pro létací a přistávací režim, výsuvné přistávací zařízení a otevírací kokpit s místem pro 2 minifigurky. Dále obsahuje otevíratelný poklop, otevíratelnou střední část s místem pro více minifigurek a 2 pružinové odpalovače střel pro odražení útoků hvězdných lodí Impéria! Obsahuje 5 minifigurek s vybranými zbraněmi: Han Solo v endorském úboru, princezna Leia v endorském oblečku, Chewbacca a 2 troopery Endorských Rebelů.

 • Obsahuje 5 minifigurek s vybranými zbraněmi: Han Solo v endorském úboru, princezna Leia v endorském oblečku, Chewbacca a 2 troopery Endorských Rebelů.
 • skládací křídla pro létací a přistávací režim, výsuvné přistávací zařízení a otevírací kokpit, otevíratelný poklop, otevíratelnou střední část s místem pro více minifigurek a 2 pružinové odpalovače střel
 • výzbroj: 2 pistole, 2 další zbraně a kuši
 • Vydej se na cestu
 • Nastup do ukradené lodi
 • Zahrej si tvé oblíbené scénky ze "Star Wars" Episoda VI Návrat Jediho
 • Imperial Shuttle Tydirium je 29 cm vysoký, 23 cm dlouhý a 19 cm široký Modus letu 41 cm vysoký, 23 cm dlouhý a 47 cm široký
Podrobnosti:
 • Dílů: 937
 • Věk: od 9 - 14 let
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Star Wars™ - Imperial Shuttle Tydirium™ 75094
MOC¹ 2.727 Kč
2.526 Kč