Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Star Wars™ - Imperial Shuttle Tydirium™ 75094

LEGO® Star Wars™ - Imperial Shuttle Tydirium™ 75094

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.727 Kč
2.670 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A182947

LEGO® Star Wars™ - Imperial Shuttle Tydirium™ 75094
Imperial Shuttle Tydirium lod je připravená pro tvÚ zábavnÚ hranÝ!

Nastup do ukradenÚ lodi ImpÚria Tydirium, uved křÝdla do lÚtajÝcÝho modu a uháněj na planetu Endor s Hanem Solem, princeznou Leiou, Chewbacem a s bojovou jednotkou Rebelů z Endoru. Tato lod je stejně úchvatná jako scÚna z filmu Star Wars: Epizoda VI Návrat Jediho, v nÝž dojde ke zničenÝ druhÚ Hvězdy smrti ImpÚria. Lod obsahuje skládacÝ křÝdla pro lÚtacÝ a přistávacÝ režim, vřsuvnÚ přistávacÝ zařÝzenÝ a otevÝracÝ kokpit s mÝstem pro 2 minifigurky. Dále obsahuje otevÝratelnř poklop, otevÝratelnou střednÝ část s mÝstem pro vÝce minifigurek a 2 pružinovÚ odpalovače střel pro odraženÝ útoků hvězdnřch lodÝ ImpÚria! Obsahuje 5 minifigurek s vybranřmi zbraněmi: Han Solo v endorskÚm úboru, princezna Leia v endorskÚm oblečku, Chewbacca a 2 troopery Endorskřch Rebelů.

 • Obsahuje 5 minifigurek s vybranřmi zbraněmi: Han Solo v endorskÚm úboru, princezna Leia v endorskÚm oblečku, Chewbacca a 2 troopery Endorskřch Rebelů.
 • skládacÝ křÝdla pro lÚtacÝ a přistávacÝ režim, vřsuvnÚ přistávacÝ zařÝzenÝ a otevÝracÝ kokpit, otevÝratelnř poklop, otevÝratelnou střednÝ část s mÝstem pro vÝce minifigurek a 2 pružinovÚ odpalovače střel
 • vřzbroj: 2 pistole, 2 dalšÝ zbraně a kuši
 • Vydej se na cestu
 • Nastup do ukradenÚ lodi
 • Zahrej si tvÚ oblÝbenÚ scÚnky ze "Star Wars" Episoda VI Návrat Jediho
 • Imperial Shuttle Tydirium je 29 cm vysokř, 23 cm dlouhř a 19 cm širokř Modus letu 41 cm vysokř, 23 cm dlouhř a 47 cm širokř
Podrobnosti:
 • DÝlů: 937
 • Věk: od 9 - 14 let
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Star Wars™ - Imperial Shuttle Tydirium™ 75094
MOC¹ 2.727 Kč
2.670 Kč