Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Star Wars™ - Lod Ghost 75127

LEGO® Star Wars™ - Lod Ghost 75127

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 273 Kč
264 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151446

LEGO® Star Wars™ - Lod Ghost 75127
Musíme zastavit Impérium a mikrostíhačka Ghost má vše, co je k tomu potřeba. Nabij zbraně, posad Heru do jejího sedadla a připrav se k boji s flotilou Impéria – tak, jak to umí jen mikrostíhačky! Ved mikro povstání proti Impériu!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku: 75127
• Dílů: 104
• Věk: 6 - 12

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Star Wars™ - Lod Ghost 75127
MOC¹ 273 Kč
264 Kč