Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Technic - Űtyřkolka 42034

LEGO® Technic - Űtyřkolka 42034

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 556 Kč
485 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 71 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A125953

LEGO® Technic - Űtyřkolka 42034
Űtyřkolka
LEGO® Technic
Űíslo výrobku: 42034

LEGO® Technic čtyřkolka tě zve na cesty! Tahle robustní silná mašina má žluto-černo-modro-šedý design, super vinyly, obrovské pneumatiky s hlubokým vzorkem, odolné šasi s ultra vysokými blatníky, odolným předním rámem a silným a výkonným natahovacím motorem. Jsi připraven na životní jízdu? Kombinací s výrobkem č. 42033 Lamač rekordů postavíš obrovský dokonalý Extrémní terénák, který dokáže jet ještě rychleji!

• super vinyly, obrovské pneumatiky s hlubokým vzorkem, odolné šasi s ultra vysokými blatníky, odolným předním rámem a silným a výkonným natahovacím motorem.
• žluto-černo-modro-šedý design

Podrobnosti:
• Dílů: 148
• Věk: 7 - 14

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Technic - Űtyřkolka 42034
MOC¹ 556 Kč
485 Kč