Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Technic - Mercedes-Benz Arocs 3245 42043

LEGO® Technic - Mercedes-Benz Arocs 3245 42043

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 5.455 Kč
5.130 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 325 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145636

LEGO® Technic - Mercedes-Benz Arocs 3245 42043
Postav si silný Mercedes-Benz Arocs3245!

A teď vyšplhej do kabiny siláka Mercedes-Benz Arocs 3245! Je to velký a robustní model 2 v 1 z řady LEGO Technic, vybavený autentickými podrobnými prvky a funkcemi. Součástí dodávky je velký motor ze sady Power Functions: spusť ho a uveď do chodu vyspělý hydraulický systém, který ovládá celý komplex poháněných funkcí. Můžeš pohybovat všemi směry hydraulickou rukou, rozevírat a svírat drapák, vysouvat vzpěry, nebo zvedat a spouštět sklápěcí korbu! Dvojitá řídící náprava, dvojitý diferenciální náhon a plně nezávislé zavěšení zajišťují dokonalou manévrovatelnost. Přičemž po odklopení kabiny řidiče se zpřístupní detailně provedený 6-válcový motor s pohyblivými písty. Otevři dveře kabiny a najdeš podrobně zpracovaný interiér s palubní deskou, modrými sedadly a volantem s logem Mercedes-Benzu. Tento pečlivě propracovaný model na rok 2015 je vybaven i výsuvným ramenem ruky, 4 odpruženými nápravami, zdvojenými pneumatikami na obou zadních nápravách, odklápěcím víkem zádi, výstražnými majáčky a zpětnými bočními zrcátky. Skládá se z 2753 dílů, a je tak největším vyráběným modelem LEGO Technic v historii. Pro dokonalý dojem je použita autentická bílá, šedá a černá barevnost a model korunuje ikonická hvězda Mercedes-Benzu. A jestli nemáš toho stavění ještě dost, můžeš si dát další výzvu a přestavět model na stavební náklaďák Mercedes-Benz.

Robustní LEGO® Technic - Mercedes-Benz Arocs 3245 s motorickým jeřábem, sklápěcí víko zádi, podpěrná noha.

Součástí dodávky je velký motor ze sady Power Functions: spusť ho a uveď do chodu vyspělý hydraulický systém, který ovládá celý komplex poháněných funkcí.
• Dále dispunuje: zdvojenými pneumatikami na obou zadních nápravách, odklápěcím víkem zádi, výstražnými majáčky a zpětnými bočními zrcátky, Dvojitá řídící náprava, dvojitý diferenciální náhon a plně nezávislé zavěšení, 6-válcový motor s pohyblivými písty
• Skládá se z 2753 LEGO® dílů
• Aktivuj LEGO® Power funkci!
• Super pneumatiky!
• Spusť korbu!
• Použij drapák!
• Prohlídni se kabinu!
• Dvojitá řídící náprava!
Tento model 2 v 1 lze přestavět na na stavební náklaďák Mercedes-Benz.
• rameno dosahuje do výšky ca 57 cm
• Mercedes-Benz Arocs 3245 s ramenem a podpěrnou nohou je 31 cm vysoký, 54 cm dlouhý a 14 cm široký.
• model stavebního náklaďáku Mercedes-Benz je plně vybaven a je 53 cm (s ramenem 31 cm vysoký) 77 cm dlouhý a 14 cm široký.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42043
• Věk: 11 -16

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Technic - Mercedes-Benz Arocs 3245 42043
MOC¹ 5.455 Kč
5.130 Kč