Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Technic - Pyrotechnickř vůz 42049

LEGO® Technic - Pyrotechnickř vůz 42049

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.091 Kč
997 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151405

LEGO® Technic - Pyrotechnickř vůz 42049
Jed do podzemÝ v kabině autentickÚ repliky důlnÝho nakladače. Vůz obsahuje kombinaci žlutÚ a černÚ barvy, všestrannou funkčnÝ ruku, detailnÝ motor s pohyblivřmi pÝsty, kloubovř centrálnÝ mechanismus řÝzenÝ a obrovskÚ pneumatiky. Použij kloubovÚ řÝzenÝ, aby ses dostal na požadovanÚ mÝsto, a potom aktivuj všestrannou ruku ke zvedánÝ a nakládánÝ těžkřch nákladů. Tento drsnř model 2 v 1 LEGO® Technic takÚ obsahuje prvek nákladu a dá se přestavět na vozidlo pro hloubenÝ dolů pro dvojnásobnř zážitek ze stavěnÝ a hranÝ! InteraktivnÝ 3D digitálnÝ aplikace LEGO® návody na stavěnÝ je dostupná online a to pro oba modely!

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 42049
• DÝlů: 476
• Věk: 9-16

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Technic - Pyrotechnickř vůz 42049
MOC¹ 1.091 Kč
997 Kč