Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Technic - Pyrotechnický vůz 42049

LEGO® Technic - Pyrotechnický vůz 42049

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.091 Kč
1.000 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A151405

LEGO® Technic - Pyrotechnický vůz 42049
Jeď do podzemí v kabině autentické repliky důlního nakladače. Vůz obsahuje kombinaci žluté a černé barvy, všestrannou funkční ruku, detailní motor s pohyblivými písty, kloubový centrální mechanismus řízení a obrovské pneumatiky. Použij kloubové řízení, aby ses dostal na požadované místo, a potom aktivuj všestrannou ruku ke zvedání a nakládání těžkých nákladů. Tento drsný model 2 v 1 LEGO® Technic také obsahuje prvek nákladu a dá se přestavět na vozidlo pro hloubení dolů pro dvojnásobný zážitek ze stavění a hraní! Interaktivní 3D digitální aplikace LEGO® návody na stavění je dostupná online a to pro oba modely!

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42049
• Dílů: 476
• Věk: 9-16

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Technic - Pyrotechnický vůz 42049
MOC¹ 1.091 Kč
1.000 Kč