Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Technic - Silniční motorka 42036
Momentálně vyprodáno

LEGO® Technic - Silniční motorka 42036

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 973 Kč
898 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A125955

LEGO® Technic - Silniční motorka 42036
Silniční motorka
LEGO® Technic
Űíslo výrobku: 42036

LEGO® Technic silniční motorkaje připravená na projíždku silnicemi! Tenhle báječný bytelný model m všechny znaky skutečného stroje. Včetně kapotáže, silného předního i zadního odpružení, řetězového pohonu, funkčního řízení, sklopného stojanu, detailně propracovaného motoru s pohyblivými písty a sportovního světle modrého a červeného designu. Zažij radost z jízdy na motorce! Tento model 2 v 1 lze přestavět na skvělou Retro motorku.

• Včetně kapotáže, silného předního i zadního odpružení, řetězového pohonu, funkčního řízení, sklopného stojanu, detailně propracovaného motoru s pohyblivými písty.
• včetně sportovního světle modrého a červeného designu.
• vydej se na projíždku
• silnice čekají

• Model 2-v-1 Tento model 2 v 1 lze přestavět na skvělou Retro motorku.
Silniční motorka je 17 cm vysoká, 32 cm dlouh a 8 cm široká
Retro motorka je 13 cm vysoká, 33 cm dlouhá a 10 cm široká

Podrobnosti:
• Dílů: 375
• Věk: 9-16

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?