Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Technic - Terénní formule 42037
Momentálně vyprodáno

LEGO® Technic - Terénní formule 42037

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.390 Kč
1.245 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 145 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A126027

LEGO® Technic - Terénní formule 42037
Terénní formule
LEGO® Technic
Űíslo výrobku: 42037

Terénní formule od LEGO® Technic na tebe čeká!

Nakopni robustní terénní formuli LEGO® Technic. Má svěží limetkově zelenou a modrou barvu, pneumatiky s hlubokým vzorkem na super limetkově zelených ráfcích, funkční řízení, robustní šasi, sklápěcí kabinovou klec, velké střešní reflektory a detailně propracovaný 4válcový motor s pohyblivými písty. Tento realistický model se super odpružením je vybaven do toho nejobtížnějšího terénu! Lze přestavět na závodní auto Muscle Racer.

• Má pneumatiky s hlubokým vzorkem na super limetkově zelených ráfcích, funkční řízení, robustní šasi, sklápěcí kabinovou klec, velké střešní reflektory a detailně propracovaný 4válcový motor s pohyblivými písty.
• Má svěží limetkově zelenou a modrou barvu
• Vydej se na jízdu.
• Neboj se nerovného terénu!

• Model 2-v-1 Lze přestavět na závodní auto Muscle Racer.
Terénní formule je 15 cm vysoká, 29 cm dlouhá a 20 cm široká
Závodní auto je 12 cm vysoké, 28 cm dlouhé a 21 cm široké

Podrobnosti:
• Dílů: 494
• Věk: 9-16

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?