Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO WEAR Bunda do dešte pro chlapce, JARON 206 midnight blue

LEGO WEAR Bunda do dešte pro chlapce, JARON 206 midnight blue

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

763 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08818800000003

LEGO WEAR Bunda do dešte pro chlapce, JARON 206 midnight blue
Bunda do deště

Značková kvalita od LEGO WEAR

LEGO wear je zábava. Designy a výběr barev nadchnou a líbí se. Grafiky a obrázky pocházejí ze světa hraček LEGO. Výrazné barvy a módní styling - to je LEGO wear. LEGO wear se snadno obléká a vysvléká. Děti různého věku zvládnou různé věci. LEGO wear poskytuje posunovací knoflíky úměrné věku, zipy, snadno se zapínající knoflíky, druky a široké výstřihy. Nazýváme to učení hrou. Většina výrobků LEGO wear motivuje a vybízí dítě, aby se oblékalo samo. Když mluvíme o kvalitě, je řeč o každém detailu - od surovin po knoflíky a zipy. LEGO wear vydrží každodenní hraní i časté praní. Materiály jsou také uzpůsobeny věku dětí. Velmi měkké věci pro miminka nebo zatížitelná Denim pro malé děti. Oblečení by mělo být vždy příjemné na nošení. LEGO wear nabízí kompletní kolekci, která dává dětem volnost pohybu.

Pěkná a funkční bunda do deště se snímatelnou kapucí, skrytým zipem s dětskou ochranou a reflektory.

Popis výrobku:
• Vodní sloupec 5000 mm
• odolnost proti větru
• zatavené švy
• Materiál: 100% polyester s polyurethan
• pratelné na 40øC

Příslušenství

Cena
508 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LEGO WEAR Bunda do dešte pro chlapce, JARON 206 midnight blue
763 Kč