Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO WEAR Bunda JUSSI

LEGO WEAR Bunda JUSSI

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.454 Kč
1.534 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 920 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A14955800000003

LEGO WEAR Bunda JUSSI
BUNDA

Značková kvalita od LEGO WEAR.

LEGO ® wear je zábava. Návrhy a vřběr barev Vás bavÝ ! Grafika a obrázky pocházejÝ z vesmÝru hraček LEGO ®. SilnÚ barvy a módnÝ design - to je LEGO ® wear. LEGO® wear se snadno nasadÝ a sundá. Děti v různřch věkovřch skupinách vytvářejÝ různÚ věci. LEGO ® wear nabÝzÝ posuvnÚ tlačÝtko odpovÝdajÝcÝ věku, zipy, hladkÚ knoflÝky, obrázky... řÝkáme tomu hravÚ učenÝ. Většina LEGO ® wear vede a motivuje dÝtě, aby to zvládlo samo. Když mluvÝme o kvalitě, máme na mysli každř detail - od surovin až po tlačÝtka a zipy. LEGO ® wear dělá každř den takovř, jako kola v pračce. Materiály jsou specifikovány na věkovÚ třÝdy - napřÝklad : měkkÚ věci pro kojence, pružnÚ džÝnoviny pro batolata. Kvalitu LEGO® wear jsme začlenili všude. Oděv by měl břt vždy pohodlnř na nošenÝ. SpeciálnÝ pro děti na hranÝ, prozkoumat a zažÝt. LEGO ® wear nabÝzÝ kompletnÝ kolekci, "svoboda pohybu" dejte to dÝtěti.

LEGO Tec funkčnÝ lyžařská bunda, 8000 mm vodnÝ sloupec, zatavenÚ švy, snÝmatelná kapuce, bezpečnostnÝ klips na paži pro připevněnÝ rukavic, prodyšná, 3 M reflektory, vhodnÚ do sušičky, BIONIC-FINISH®ECO

Detaily:
• zip s ochranou proti poškrábánÝ brady a suchř zip
• OdepÝnacÝ kapuce
• Dvě bočnÝ kapsy se zapÝnánÝm na suchř zip
• Materiál vnějšÝ textilie a podšÝvka: 100% Nylon
• Lze prát na 40°C
• VhodnÚ do sušičky

Příslušenství

Cena
655 Kč
Cena
273 Kč
Cena
246 Kč
Cena
1.534 Kč
Cena
791 Kč
Cena
791 Kč
Cena
1.719 Kč
Cena
1.719 Kč
Cena
1.719 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LEGO WEAR Bunda JUSSI
MOC¹ 2.454 Kč
1.534 Kč