Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO WEAR Duplo Boys Tričko s dlouhřm rukávem TAJS 403 dusty green
Momentálně vyprodáno

LEGO WEAR Duplo Boys Tričko s dlouhřm rukávem TAJS 403 dusty green

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 406 Kč
300 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 106 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08616500000003

LEGO WEAR Duplo Boys Tričko s dlouhřm rukávem TAJS 403 dusty green
Dlouhř rukáv

LEGO ® wear je zábava. Návrhy a vřběr barev Vás bavÝ ! Grafika a obrázky pocházejÝ z vesmÝru hraček LEGO ®. SilnÚ barvy a módnÝ design - to je LEGO ® wear. LEGO® wear se snadno nasadÝ a sundá. Děti v různřch věkovřch skupinách vytvářejÝ různÚ věci. LEGO ® wear nabÝzÝ posuvnÚ tlačÝtko odpovÝdajÝcÝ věku, zipy, hladkÚ knoflÝky, obrázky... řÝkáme tomu hravÚ učenÝ. Většina LEGO ® wear vede a motivuje dÝtě, aby to zvládlo samo. Když mluvÝme o kvalitě, máme na mysli každř detail - od surovin až po tlačÝtka a zipy. LEGO ® wear dělá každř den takovř, jako kola v pračce. Materiály jsou specifikovány na věkovÚ třÝdy - napřÝklad : měkkÚ věci pro kojence, pružnÚ džÝnoviny pro batolata. Kvalitu LEGO® wear jsme začlenili všude. Oděv by měl břt vždy pohodlnř na nošenÝ. SpeciálnÝ pro děti na hranÝ, prozkoumat a zažÝt. LEGO ® wear nabÝzÝ kompletnÝ kolekci, "svoboda pohybu" dejte to dÝtěti.

Mikina z přÝjemnÚ bavlny s žebrovřmi rantly, legračnÝm zvÝřecÝm motivem na přednÝ části a cvočkami na rameni na zapÝnánÝ a rozepÝnánÝ.

Detaily:
• Materiál: 100% bavlna
• lze prát na 40°C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.