Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO WEAR Duplo ChlapeckÚ pyžamo - ANTON 901 dark blue
Momentálně vyprodáno

LEGO WEAR Duplo ChlapeckÚ pyžamo - ANTON 901 dark blue

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 635 Kč
480 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 155 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08033900000004

LEGO WEAR Duplo ChlapeckÚ pyžamo - ANTON 901 dark blue
PYŽAMO

Značková kvalita firmy LEGO WEAR

LEGO wear je zábava. Designy a vřběr barev nadchnou a lÝbÝ se. Grafiky a obrázky pocházejÝ ze světa hraček LEGO. VřraznÚ barvy a módnÝ styling - to je LEGO wear. LEGO wear se snadno oblÚká a vysvlÚká. Děti různÚho věku zvládnou různÚ věci. LEGO wear poskytuje posunovacÝ knoflÝky úměrnÚ věku, zipy, snadno se zapÝnajÝcÝ knoflÝky, druky a širokÚ vřstřihy. Nazřváme to učenÝ hrou. Většina vřrobků LEGO wear motivuje a vybÝzÝ dÝtě, aby se oblÚkalo samo. Když mluvÝme o kvalitě, je řeč o každÚm detailu - od surovin po knoflÝky a zipy. LEGO wear vydržÝ každodennÝ hranÝ i častÚ pranÝ. Materiály jsou takÚ uzpůsobeny věku dětÝ. Velmi měkkÚ věci pro miminka nebo zatÝžitelná Denim pro malÚ děti. OblečenÝ by mělo břt vždy přÝjemnÚ na nošenÝ. LEGO wear nabÝzÝ kompletnÝ kolekci, která dává dětem volnost pohybu

Dvou dÝlná sada obsahuje - tričko s potiskem a kalhoty.

Popis vřrobku:
• Materiál: 92% bavlna, 8% elastan
• pratelnÚ na 40øC

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.