Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO WEAR Duplo DÝvcÝ bunda - JESSI 603 ružová
Momentálně vyprodáno

LEGO WEAR Duplo DÝvcÝ bunda - JESSI 603 ružová

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.289 Kč
1.568 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 721 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08000700000003

LEGO WEAR Duplo DÝvcÝ bunda - JESSI 603 ružová
JACKE

LEGO wear je zábava. Designy a vřběr barev nadchnou a lÝbÝ se. Grafiky a obrázky pocházejÝ ze světa hraček LEGO. VřraznÚ barvy a módnÝ styling - to je LEGO wear. LEGO wear se snadno oblÚká a vysvlÚká. Děti různÚho věku zvládnou různÚ věci. LEGO wear poskytuje posunovacÝ knoflÝky úměrnÚ věku, zipy, snadno se zapÝnajÝcÝ knoflÝky, druky a širokÚ vřstřihy. Nazřváme to učenÝ hrou. Většina vřrobků LEGO wear motivuje a vybÝzÝ dÝtě, aby se oblÚkalo samo. Když mluvÝme o kvalitě, je řeč o každÚm detailu - od surovin po knoflÝky a zipy. LEGO wear vydržÝ každodennÝ hranÝ i častÚ pranÝ. Materiály jsou takÚ uzpůsobeny věku dětÝ. Velmi měkkÚ věci pro miminka nebo zatÝžitelná Denim pro malÚ děti. OblečenÝ by mělo břt vždy přÝjemnÚ na nošenÝ. LEGO wear nabÝzÝ kompletnÝ kolekci, která dává dětem volnost pohybu.

Teplá bunda s hezkřm potiskem celÚ bundy. Bunda je vyrobena z materiálu, kterř odpuzuje vodu a nepropouštÝ vÝtr. ReflexnÝ prvky zajistÝ dobrou viditelnost ve tmě.

Popis vřrobku:
• vodnÝ sloupec do 8000mm
• odpuzuje vodu a nepropouštÝ vÝtr
• ReflexnÝ prvky zajistÝ dobrou viditelnost ve tmě.
• Materiál - vrchnÝ část: 100% polyamid• Materiál vřpln: 100% polyester
• pratelnÚ na 40øC
• vhodnÚ k sušenÝ

Příslušenství

Cena
1.325 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.