Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO WEAR Duplo Kalhoty do dešte pro holky, PIA 201 ružov
Momentálně vyprodáno

LEGO WEAR Duplo Kalhoty do dešte pro holky, PIA 201 ružov

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

499 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08837600000004

LEGO WEAR Duplo Kalhoty do dešte pro holky, PIA 201 ružov
Kalhoty do deště

LEGO wear je zábava. Designy a výběr barev nadchnou a líbí se. Grafiky a obrázky pocházejí ze světa hraček LEGO. Výrazné barvy a módní styling - to je LEGO wear. LEGO wear se snadno oblék a vysvléká. Děti různého věku zvládnou různé věci. LEGO wear poskytuje posunovací knoflíky úměrné věku, zipy, snadno se zapínající knoflíky, druky a široké výstřihy. Nazýváme to učení hrou. Většina výrobků LEGO wear motivuje a vybízí dítě, aby se oblékalo samo. Když mluvíme o kvalitě, je řeč o každém detailu - od surovin po knoflíky a zipy. LEGO wear vydrží každodenní hraní i časté praní. Materiály jsou také uzpůsobeny věku dětí. Velmi měkké věci pro miminka nebo zatížitelná Denim pro malé děti. Oblečení by mělo být vždy příjemné na nošení. LEGO wear nabízí kompletní kolekci, která dává dětem volnost pohybu.

Velmi praktické kalhoty do deště s kšandami. Šířka pasu se dá pomocí postranních knoflíků regulovat. Kalhoty do deště nepropustí vítr, vodu a jsou prodyšné.

Popis výrobku:
• vodní sloupec 5000mm
• zatavené švy
• odolné proti větru
• Materiál: 100% polyester a polyurethanem
• pratelné na 40øC

Příslušenství

Cena
833 Kč
Cena
600 Kč
Cena
700 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.