Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO WEAR Girls NepromokavÚ kalhoty PERCEY 232 purple
Momentálně vyprodáno

LEGO WEAR Girls NepromokavÚ kalhoty PERCEY 232 purple

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.271 Kč
1.018 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 253 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A09204500000002

LEGO WEAR Girls NepromokavÚ kalhoty PERCEY 232 purple
NEPROMOKAV  KALHOTY

LEGO ® wear je zábava. Návrhy a vřběr barev Vás bavÝ ! Grafika a obrázky pocházejÝ z vesmÝru hraček LEGO ®. SilnÚ barvy a módnÝ design - to je LEGO ® wear. LEGO® wear se snadno nasadÝ a sundá. Děti v různřch věkovřch skupinách vytvářejÝ různÚ věci. LEGO ® wear nabÝzÝ posuvnÚ tlačÝtko odpovÝdajÝcÝ věku, zipy, hladkÚ knoflÝky, obrázky... řÝkáme tomu hravÚ učenÝ. Většina LEGO ® wear vede a motivuje dÝtě, aby to zvládlo samo. Když mluvÝme o kvalitě, máme na mysli každř detail - od surovin až po tlačÝtka a zipy. LEGO ® wear dělá každř den takovř, jako kola v pračce. Materiály jsou specifikovány na věkovÚ třÝdy - napřÝklad : měkkÚ věci pro kojence, pružnÚ džÝnoviny pro batolata. Kvalitu LEGO® wear jsme začlenili všude. Oděv by měl břt vždy pohodlnř na nošenÝ. SpeciálnÝ pro děti na hranÝ, prozkoumat a zažÝt. LEGO ® wear nabÝzÝ kompletnÝ kolekci, "svoboda pohybu" dejte to dÝtěti.

KrásnÚ a funkčnÝ kalhoty s pasem na gumu, elastickřmi pruhy na nohavicÝch a reflektorovřmi pruhy pro lepšÝ viditelnost ve tmě.

Detaily:
• Vodotěsnř do 5000mm vodnÝho sloupce
• SvařovanÚ švy
• Větru vzdorná a prodyšná
• 3M reflektory
• Materiál: 100% polyester
PranÝ na 40°C
• sušit v sušičce

Příslušenství

Cena
1.550 Kč
Cena
1.625 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.