Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGOÛ DUPLOÛ Muj první vlácek 10507

LEGOÛ DUPLOÛ Muj první vlácek 10507

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

1.277 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A087786

LEGOÛ DUPLOÛ Muj první vlácek 10507
Můj první vláček
LEGOÛ DUPLOÛ
Číslo výrobku: 10507

LEGOÛ DUPLOÛ Můj první vláček zabaví malé stavitele. Prosím, všichni nastupovat!

S LEGOÛ DUPLOÛ mojím prvním vláčkem objevuje Vaše dítě hraním chut kreativního stavění. Postavte pestrobarevný parní vlak se zvukovými efekty, vagónem pro pasažéry, nádražím s pokladnou, čerpacím stojanem a návěstidlem. Se spoustou DUPLOÛkostek a více než 55 cm kolejí se sada výborně hodí pro začínající stavitele, kteří s ní mohou strávit spoustu zábavných chvil. Obsahuje DUPLOÛ figurku strojvůdce a dítěte.

Popis výrobku:
• Dílů: 52
• Věk: 2-5

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGOÛ DUPLOÛ Muj první vlácek 10507
1.277 Kč