Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGOÛ  DUPLOÛ  - Vlácek deluxe 10508

LEGOÛ DUPLOÛ - Vlácek deluxe 10508

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

3.190 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A086429

LEGOÛ DUPLOÛ - Vlácek deluxe 10508
Vláček deluxe
Číslo výrobku: 10508

Transportujte DUPLOÛ kostky s LEGOÛ DUPLOÛ vláčkem!

S LEGOÛ DUPLOÛ sadou a super moderním vlakem nezůstávají žádné přání nesplněna! Naskoč do lokomotivy, která vydává reálné zvuky! Vyraz do lomu a napln vagóny kameny! S funkční jeřábem naložíš vagóny. Nezapomen natankovat, než zase pojedeš! Sada obsahuje koleje, které jsou přes 162 cm dlouhé, most s tunelem, nákladák, kamenolom s DUPLOÛ kostkami, budova s funkčním jeřábem a další množství barevných DUPLOÛ elementů se 3 DUPLOÛ figurky.

Popis výrobku:
• Dílů: 134
• Věk: 2-5

Příslušenství

Cena
1.277 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGOÛ DUPLOÛ - Vlácek deluxe 10508
3.190 Kč