Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LITTLE Baby Friends Forever PovlečenÝ Smart & Cosy šedÚ 100 x 135 cm

LITTLE Baby Friends Forever PovlečenÝ Smart & Cosy šedÚ 100 x 135 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 15 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
873 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 218 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A165746

LITTLE Baby Friends Forever PovlečenÝ Smart & Cosy šedÚ 100 x 135 cm
LITTLE - značka pro základnÝ vřbavu pro Vaše miminko

Začátek s novorozencem je nádhernř, emocionálnÝ a současně náročnř. Miminko potřebuje nespočet lásky, bezpečÝ a náklonnosti. Vřvoj miminka je v prvnÝm roce velmi rychlř a překvapivř. Naši návrháři pro Vás připravili hezkÚ vřrobky, kterÚ Vám život s malřm miminkem ulehčÝ a zpřÝjemnÝ. PovlečenÝ

LITTLE - značka pro prvnÝ vřbavu Vašeho miminka

Začátek s novorozencem je nádhernř, emocionálnÝ a současně náročnř. Vřvoj miminka je v prvnÝm roce velmi rychlř a překvapivř. Naši návrháři pro Vás připravili hezkÚ vřrobky, kterÚ Vám život s malřm miminkem ulehčÝ a zpřÝjemnÝ. Zkrátka - praktickÚ vybavenÝ pro nejmenšÝ. Kromě praktickřch detailů a exkluzivnÝho designu stojÝ kvalita vřrobků v popředÝ. DÝky vybavenÝ od Little zajistÝte, že se bude dÝtě neustále dobře cÝtit a to pochopitelně za fÚrovÚ ceny. Značková móda nemusÝ břt drahá. Přesvědčte se sami v našem webovÚm obchodě.

MěkkÚ povlečenÝ ze 100% měkkÚ bavlny-Interlock Jersey. PovlečenÝ na polštář s motivy hvězd a měsÝce a deka se stejnřm motivem na hornÝm dÝlu. SpodnÝ dÝl deky je šedř s bÝlřmi hvězdami. PovlečenÝ je v pěknÚm balenÝ, takže se hodÝ i jako dárek.

Detaily:

• KvalitnÝ, tvarově stálá bavlněná látka
• Materiál: 100% bavlna
• Pokyny pro pÚči: VhodnÚ prát v pračce na 40° C, VhodnÚ k sušenÝ
• Rozměry povlečenÝ deky: 100 x 135 cm
• Rozměry povlečenÝ polštáře: 40 x 60 cm
• Bez obsahu škodlivin podle Oeko-Tex® Standard 100 č. 14.HCN.50318 v Hohenstein

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LITTLE Baby Friends Forever PovlečenÝ Smart & Cosy šedÚ 100 x 135 cm
MOC¹ 1.091 Kč
873 Kč