Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LITTLE TIKES Sparkle Bay Zářivá rybka žlutá
Momentálně vyprodáno

LITTLE TIKES Sparkle Bay Zářivá rybka žlutá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 300 Kč
236 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 64 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146421

LITTLE TIKES Sparkle Bay Zářivá rybka žlutá
Hey, hey, hey, Sparkle Bay!
Vodní pochod pro pro zářivou zábavu.

Sparkle Bay je unikátní vodní hračka, která magicky svítí. Stěží přicházejí veselé zvířata do styku s vodou, ale nyní se jde na to: legrační mořské tvory svítí v různých barvách a pohybují se v jejich oblíbeném mokrém prostředí.

Malé děti se milují čvachtat ve vodě. Spolu s legračními svíticími mořskými tvory a rodiči je čvachtání ještě zábavnější.Prostor pro baterie je vodotěsný; koupací zvířata by se měly vždy po použití osušit.

Svíť, svíť malá rybko!

Žlutá rybka se stará o obrovskou zábavu. Když legrační zářivá rybka přijde do styku s vodou, probudí se magicky k životu. Vesele svítí a plave ve vodě jako opravdová rybka. Prostřednictvím různých pohybů ploutvemi vždycky překvapuje novými směry a rychlostmi. V pestrém, kompaktním designu je ideální pro malé ruce.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 638237GR
• Rybka Klaun oranžová, Rybka Fugu žlutá, Rybka Pomčík modrá a Rybka Útesník fialová.
• Světo a pohyb se spustí ve vodě.
• Potřeba baterii: 3x AG13 Knoflíkové články - Jsou součástí dodávky.
• Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.