Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LUMA Koupací sada Pretty Pink
Momentálně vyprodáno

LUMA Koupací sada Pretty Pink

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.726 Kč
2.634 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161914

LUMA Koupací sada Pretty Pink
Luma koupací sada sestává z vaničky s odtokem, stojanu na vaničku, kbelíku a lehátka do vaničky. Díky pohodlným a hezkým vaničkám od Luma si užijete čas s dítětem v plných doušcích.

V jediném balení máte pět výrobků, bez kterých se po stránce péče o novorozence neobejdete. Vanička má inovativní design, takže můžete koupat miminko v nejpohodlnější poloze. Vanička má špunt, na který se dá upevnit hadice pro vypuštění vody. Kyblík na plenky je hygienický a je k dostání v mnoha skvělých barevných kombinacích. Díky speciálnímu tvaru lehátka leží dítě uvolněně a Vy ho můžete snadno umýt. Díky kulatým tvarům se lehátko snadno udržuje čisté.

• Koupací sada Luma je součástí vybavení pro miminko moderní značky Luma.
• V jediném balíčku najdete 9 výrobků, bez kterých se s kojencem neobejdete.
• Koupací sada obsahuje: vaničku, stojan na vaničku, koš na plenky, lehátko do vaničky, odtokovou hadici, teploměr do vody, hřebínek, kartáč na vlasy a nůžky na nehty.
• K dostání v různých barvách.
• Díky koupací sady Luma si naplno užijete čas s miminkem.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.