Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MACLAREN Držák na láhve Cup Holder Silver
Momentálně vyprodáno

MACLAREN Držák na láhve Cup Holder Silver

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
377 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170970

MACLAREN Držák na láhve Cup Holder Silver
Maclaren držák na láhve je dokonalým doplňkem pro váš kočárek. Nápoj pro děti je tak vždy po ruce. Snadná a bezpečná montáž v různých polohách. Vhodný pro většinu dětských šálek, plechovky a lahve. Univerzálny, lze ho použít pro všechny Maclaren jednoduché i sourozenecké kočárky i jiné modely kočárků.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.