Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Maclaren Mark II Liners Black

Maclaren Mark II Liners Black

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 13 kusy k dispozici!

955 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133427

Maclaren Mark II Liners Black
Maclaren Mark II vložka nabÝzÝ mnohÚ funkce! Polstrovaná a pratelná vložka na sezenÝ se dá použÝvat z obou stran. Naše sedacÝ vložky dajÝ Vašemu golfovÚmu kočárku novř vzhled a navÝc chránÝ oblast na sezenÝ. UpevněnÝ je snadnÚ a rychlÚ. VhodnÚ do všech golfovřch kočárků MARK II

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Maclaren Mark II Liners Black
955 Kč