Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MacLaren Messenger Bag černý
Momentálně vyprodáno

MacLaren Messenger Bag černý

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 5.046 Kč
3.690 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.356 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159891

MacLaren Messenger Bag černý
Přebalovací taška skýtá dostatek místa pro příslušenství pro dítě a má extra termo obal na pití. Přihrádka na vlhké věci, na vlhčené ubrousky a plenky. Mnohé další přihrádky dávají pořádek věcem pro rodiče, jako např. vnitřní přihrádka na mobil a náprsní taška. Odolný vnější materiál této luxusní přebalovací tašky je velmi kvalitně zpracován, je velmi robustní a snadno se čistí.

• MACLAREN luxusní přebalovací taška s exkluzivní funkčností
• Mnoho místa pro příslušenství pro dítě
• Extra přihrádka na vlhké věci, ubrousky a plenky

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.