Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Magickř tunel BRIO

Magickř tunel BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • BRIO Builder Akce s dynamitem - tunel

736 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A012201

Magickř tunel BRIO
Magickř tunel Brio

ČÝslo vřrobku: 33481
Když jede lokomotiva kolem vestavěnÚho magnetu, zaznÝ na 10 sekund skutečně znějÝcÝ železničnÝ zvuk. Stejnř zvuk se dá takÚ aktivovat po zmáčknutÝ tlačÝtka. PotřebnÚ jsou 2 bakterie AA 1,5 V (nejsou součástÝ).

UpozorněnÝ! Hračka nenÝ vhodná pro děti do 3 let.

Příslušenství

Cena
169 Kč
Cena
610 Kč
Cena
353 Kč
Cena
299 Kč
Cena
287 Kč
Cena
209 Kč
Cena
465 Kč
Cena
599 Kč
Cena
462 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Magickř tunel BRIO
736 Kč