Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Magický tunel BRIO

Magický tunel BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • BRIO Builder Akce s dynamitem - tunel

739 Kč
721 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A012201

Magický tunel BRIO
Magický tunel Brio

Číslo výrobku: 33481
Když jede lokomotiva kolem vestavěného magnetu, zazní na 10 sekund skutečně znějící železniční zvuk. Stejný zvuk se dá také aktivovat po zmáčknutí tlačítka. Potřebné jsou 2 bakterie AA 1,5 V (nejsou součástí).

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Příslušenství

Cena
165 Kč
Cena
570 Kč
Cena
369 Kč
Cena
275 Kč
Cena
299 Kč
Cena
209 Kč
Cena
295 Kč
Cena
610 Kč
Cena
455 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Magický tunel BRIO
739 Kč
721 Kč