Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MAM Baby Starter Set Premium pro dívky

MAM Baby Starter Set Premium pro dívky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • MAM Dětský Starter PREMIUM, neobsahuje BPA

MOC¹ 873 Kč
697 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 176 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A024136

MAM Baby Starter Set Premium pro dívky
Velmi kvalitní dárkové balení sady MAM Welcome to the World umožnuje hned na přední straně vyplnit jméno obdarovaného a dárce.

Obsah dodávky:
• 2x MAM Anti-Colic lahvička 260 ml
• 2x MAM Anti-Colic lahvička 160 ml
• 2x MAM dudlík Start
• 1x MAM pásek na dudlík s klipem
• 1x MAM chladítko Bite & Brush

MAM Baby Starter Set Premium je ideální dárek, když chcete říct: Vítej na světě! Obsahuje vše, co rodiče a miminka potřebují pro skvělý start do života.

MAM Anti-Colic lahvička zajistí díky svému inovativnímu antikolikovému ventilu ve dně stejnoměrný tok tekutiny. Ventilační dírky regulují vyrovnání tlaku. Tím pádem teče strava stejnoměrně - bez vzduchových bublinek, bez vytváření pěny. Miminka tak polykají méně vzduchu a mohou v klidu pít.
MAM Anti-Colic lahvička je samosterilizační a ve 3 jednoduchých krocích rychle a bezpečně sterilizovatelná v mikrovlnné troubě - bez extra sterilizačního přístroje.

Extra malý a lehký design dudlíku MAM Start byl speciálně vyvinut pro předčasně narozené děti a novorozence. Jeho symetricky tvarovaná savička ze speciálního, sametově měkkého silikonu MAM je příznivá pro správný vývoj čelisti miminka. A protože je mimo toho protiskluzová, zůstává dudlík bez námahy v puse.

Pásek na dudlík s klipem MAM udržuje dudlík neustále čistý a po ruce. Díky chytrému designu se dá ovládat jen jednou rukou a snadno upevnit na letním i zimním oblečení. Flexibilní umělohmotný kroužek se hodí na všechny dudlíky MAM a dudlíky s kroužkem.

MAM kousátko Bite & Brush pomáhá podporovat miminko ve správném vývoji: Prostřednictvím jasných struktur podporuje vývoj hmatu, prostřednictvím speciálního dílu na kousání trénuje svaly v ústech. Při použití gelu na zuby doplnuje mimo to denní péči o zuby.

MAM Anti-Colic, MAM Start a MAM Clip jsou vhodné pro miminka od narození. MAM Bite & Brush je vhodný od 3+ měsíců. Všechny obsažené výrobky jsou samozřejmě bez obsahu BPA.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MAM Baby Starter Set Premium pro dívky
MOC¹ 873 Kč
697 Kč