Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MAM Lahev Easy Active 270 ml pro dívky
Momentálně vyprodáno

MAM Lahev Easy Active 270 ml pro dívky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
117 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A168856

MAM Lahev Easy Active 270 ml pro dívky
Velký otvor širokohrdlé lahvičky MAM Easy Active Baby Bottle usnadnuje plnění a čištění lahvičky.
Krytka a těsnící destička zajištují hygienické uschování a bezpečný transport. Krytka zajištuje nejen to, že lahvička nevyteče, ale dá se navíc použít i jako odměrka. Savička vel. 2 (2+ m) se speciálním sametovým silikonem MAM je nesrovnatelně měkká a je miminky velmi dobře akceptována. Má velmi plochý tvar. Lahvička se snadno drží a je optimální pro aktivní použití. Zářivé barvy zaujmou pozornost miminka a zajištují obměnu ve všedním dnu miminka.

• Vhodné do myčky a sterilizovatelné
• Neobsahuje BPA
• Od 2 měsíců
• Materiál: PP a silikon

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.