Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

MAM Latexový dudlík, Air 6-16 měsíců, pro dívky
Momentálně vyprodáno

MAM Latexový dudlík, Air 6-16 měsíců, pro dívky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 177 Kč
142 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 35 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A003368

MAM Latexový dudlík, Air 6-16 měsíců, pro dívky
Dudlík Air je díky své extra prodyšné destičce dobrý pro jemnou dětskou pokožku. Symetricky tvarovaná savička je vyrobena z přírodního kaučukového latexu. Díky symetrii a formě je dudlík vždy dobře umístěn v ústech. Snadný úchop dudlíku

• Součástí balení je i sterilní krabička, která je vhodná ke sterilizaci dudlíků v mikrovlnné troubě - bez přístroje. Krabička je vhodná k transportu dudlíku na hygienickém základě.
• Neobsahuje BPA
• 2 kusy

Ukázkové fotografie: Barvy a motivy se mohou odlišovat. Výběr není možný.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.