Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MAM Original silikonovř dudlÝk 0 - 6 m fotbal

MAM Original silikonovř dudlÝk 0 - 6 m fotbal

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 240 Kč
199 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 41 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172744

MAM Original silikonovř dudlÝk 0 - 6 m fotbal
MAM Original sametově silikonovř dudlÝk 0 - 6 m fotbal

Symetrická savička je vhodná pro správnř vřvoj čelisti a vždy optimálně ležÝ v puse. VelkÚ otvory na destičce, jedinečnř povrch MAM a zakulacenÚ okraje destičky jsou dobrÚ pro pokožku. KnoflÝk pro dobrÚ uchopenÝ. MAM speciálnÝ sametovř dudlÝk ze silikonu je nesrovnatelně měkkř v puse miminka. 2 dudlÝky ve znovu použitelnÚm přepravnÝm a sterilizačnÝm boxu. Samostatná sterilizace MAM dudlÝk se dá v boxu snadno a rychle sterilizovat v mikrovlnnÚ troubě bez potřeby extra přÝstroje.

Všechny vřrobky MAM jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu BPA. OficiálnÝ vřrobek německÚho fotbalovÚho svazu vyroben firmou MAM Babyartikel GmbH. MAM Original sametově silikonovř dudlÝk 0 - 6 m fotbal Symetrická savička je dobrá pro správnř vřvoj čelisti a vřborně ležÝ v puse. VelkÚ otvory na destičce, jedinečnř povrch MAM a zakulacenÚ okraje destičky jsou dobrÚ pro pokožku. KnoflÝk pro dobrÚ uchopenÝ. MAM speciálnÝ sametovř dudlÝk ze silikonu je nesrovnatelně měkkř v puse miminka. 2 dudlÝky ve znovu použitelnÚm přepravnÝm a sterilizačnÝm boxu. Samostatná sterilizace MAM dudlÝk se dá v boxu snadno a rychle sterilizovat v mikrovlnnÚ troubě bez potřeby extra přÝstroje. Všechny vřrobky MAM jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu BPA.
OficiálnÝ vřrobek německÚho fotbalovÚho svazu vyroben firmou MAM Babyartikel GmbH.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MAM Original silikonovř dudlÝk 0 - 6 m fotbal
MOC¹ 240 Kč
199 Kč