Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MAM Original silikonový dudlík 0 - 6 m fotbal

MAM Original silikonový dudlík 0 - 6 m fotbal

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 13 kusy k dispozici!

MOC¹ 240 Kč
199 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 41 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172744

MAM Original silikonový dudlík 0 - 6 m fotbal
MAM Original sametově silikonový dudlík 0 - 6 m fotbal

Symetrická savička je vhodná pro správný vývoj čelisti a vždy optimálně leží v puse. Velké otvory na destičce, jedinečný povrch MAM a zakulacené okraje destičky jsou dobré pro pokožku. Knoflík pro dobré uchopení. MAM speciální sametový dudlík ze silikonu je nesrovnatelně měkký v puse miminka. 2 dudlíky ve znovu použitelném přepravním a sterilizačním boxu. Samostatná sterilizace MAM dudlík se dá v boxu snadno a rychle sterilizovat v mikrovlnné troubě bez potřeby extra přístroje.

Všechny výrobky MAM jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu BPA. Oficiální výrobek německého fotbalového svazu vyroben firmou MAM Babyartikel GmbH. MAM Original sametově silikonový dudlík 0 - 6 m fotbal Symetrická savička je dobrá pro správný vývoj čelisti a výborně leží v puse. Velké otvory na destičce, jedinečný povrch MAM a zakulacené okraje destičky jsou dobré pro pokožku. Knoflík pro dobré uchopení. MAM speciální sametový dudlík ze silikonu je nesrovnatelně měkký v puse miminka. 2 dudlíky ve znovu použitelném přepravním a sterilizačním boxu. Samostatná sterilizace MAM dudlík se dá v boxu snadno a rychle sterilizovat v mikrovlnné troubě bez potřeby extra přístroje. Všechny výrobky MAM jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu BPA.
Oficiální výrobek německého fotbalového svazu vyroben firmou MAM Babyartikel GmbH.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MAM Original silikonový dudlík 0 - 6 m fotbal
MOC¹ 240 Kč
199 Kč