Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MAM PrsnÝ kloboučky Gr.1

MAM PrsnÝ kloboučky Gr.1

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

135 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A011558

MAM PrsnÝ kloboučky Gr.1
MAM PrsnÝ kloboučky Gr.1

MAM PrsnÝ kloboučky Gr. 1. Ochrana pro bolavÚ a podrážděnÚ bradavky při kojenÝ. Oválnř tvar savičky maximálně napodobuje přirozenř tvar bradavky při kojenÝ. Sametově jemnř povrch savičky je podobnř kůži. Tenkř, velmi jemnř lÝmec kloboučku nedráždÝ dětskou plet a zajištuje cirkulaci vzduchu. Hladkř, přiilnavř a tvarovanř klobouček jako prso zajistÝ bezpečnÚ drženÝ na mÝstě a pro Vás pohodlÝ. Zúženř tvar pro maximálnÝ kontakt dÝtěte s VašÝ kůžÝ (nos i brada). Krabička.
Obsah: 2 kusy

MAM PrsnÝ kloboučky Gr. 1 splnujÝ normu EN 71-3, 12868, 14350 a neobsahujÝ BPA.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MAM PrsnÝ kloboučky Gr.1
135 Kč