Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MAM Sterilizátor šedř, neobsahuje BPA

MAM Sterilizátor šedř, neobsahuje BPA

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.144 Kč
1.100 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A024116

MAM Sterilizátor šedř, neobsahuje BPA
MAM Sterilizátor

Pracuje jistě a bezpečně

InovativnÝ
Velkř vrchnÝ koš: může se naplnit před sterilizacÝ doplnky, je vhodnř do myčky nádobÝ (vrchnÝ foch)

FunkčnÝ design
Obzvláště velká vnitřnÝ část: Až pro 9 standartnÝch dětskřch lahviček VodnÝ pára s intenzivnÝ teplotou - důležitÚ pro zničenÝ virů a bakteriÝ.

JednoduchÚ použitÝ
naplnit, 130 ml vody a zapnout ŠetřÝ čas i energii: vypÝnač se po sterilizaci automaticky vypne.

neobsahuje BPA
Kleště k hygienickÚmu vyndánÝ saviček a doplnků

PÚče:
ProsÝm, omyjte všechny části sterilizátoru a vyčistěte ho od zbytků stravy. My doporučujeme sterilizátor pravidelně,ale nejmÚně každÚ 4 třdny (v regionech s tvrdou vodou-častěji) odstranit vodnÝ kámen, aby přÝstroj fungoval dobře. VodnÝ kámen, nebo zbytky stravy mohou sterilizátor poškodit. Ohřevná deska Vašeho sterilizátoru může břt čištěna čistÝcÝmi prostředky na citronovÚ bázi. NepoužÝvejte žádnÚ chemickÚ prostředky k čištěnÝ sterilizátoru. Ohřevná deska s vodnÝm kamenem, nenÝ brána jako reklamance.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MAM Sterilizátor šedř, neobsahuje BPA
MOC¹ 1.144 Kč
1.100 Kč