Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MAM Sterilizátor šedý, neobsahuje BPA

MAM Sterilizátor šedý, neobsahuje BPA

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.144 Kč
1.100 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A024116

MAM Sterilizátor šedý, neobsahuje BPA
MAM Sterilizátor

Pracuje jistě a bezpečně

Inovativní
Velký vrchní koš: může se naplnit před sterilizací doplnky, je vhodný do myčky nádobí (vrchní foch)

Funkční design
Obzvláště velká vnitřní část: Až pro 9 standartních dětských lahviček Vodní pára s intenzivní teplotou - důležité pro zničení virů a bakterií.

Jednoduché použití
naplnit, 130 ml vody a zapnout Šetří čas i energii: vypínač se po sterilizaci automaticky vypne.

neobsahuje BPA
Kleště k hygienickému vyndání saviček a doplnků

Péče:
Prosím, omyjte všechny části sterilizátoru a vyčistěte ho od zbytků stravy. My doporučujeme sterilizátor pravidelně,ale nejméně každé 4 týdny (v regionech s tvrdou vodou-častěji) odstranit vodní kámen, aby přístroj fungoval dobře. Vodní kámen, nebo zbytky stravy mohou sterilizátor poškodit. Ohřevná deska Vašeho sterilizátoru může být čištěna čistícími prostředky na citronové bázi. Nepoužívejte žádné chemické prostředky k čištění sterilizátoru. Ohřevná deska s vodním kamenem, není brána jako reklamance.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MAM Sterilizátor šedý, neobsahuje BPA
MOC¹ 1.144 Kč
1.100 Kč