Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MANDUCA Size-It
Momentálně vyprodáno

MANDUCA Size-It

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
288 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A129471

MANDUCA Size-It
manduca Size-It Adjust the Size of your manduca!

Size-It zužuje sedátko a usnadnuje tak nošení malých miminek.

Jako alternativa nebo v kombinaci s novorozeneckou vložkou se polstrovaný Size-It rychle, stupnovitě a naprosto jednoduše přizpůsobí vhodné velikosti. Díky tomu se dá miminko pohodlně nosit ve zmenšené Manduce v ergonomicky správné poloze.

Materiál:
• Svrchní: 100% bavlna
Výpln: 100% polyester

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.