Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MANHATTAN TOY Baby Stella - chlapeček
Momentálně vyprodáno

MANHATTAN TOY Baby Stella - chlapeček

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
873 Kč
818 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A138939

MANHATTAN TOY Baby Stella - chlapeček
Baby Stella Boy je drzá, měkká panenka, která nadchne děti. Je propracována do detailu a to dokazují prstíky i pupík. Její měkké vlásky jsou vyrobeny z vliesu a má vyšitý obličej. Panenka má oddělávací látkovou plenku, měkký proužkovaný obleček a dinosaurem a modrý dudlík, který drží v puse pomocí mangetu. Její měkká hlavička a měkké plyšové tělíčko dělají z této panenky tu pravou kamarádku pro tebe po celý den.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 143780
• 20 cm x 10 cm x 38 cm (D x Š x V)
• Od 12 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.